KONST / Litografier / Litografi 15186447
nr 1518 6447
Litografi
Louise Nevelson (1899-1988), "Dusk in August". Signerad, numrerad 64/100. Bildmått: 43x56 cm, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:29:07
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr
4.000 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr